Ez a weboldal a felhasználói élményt javító cookiekat használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát. További információ: /adatvedelmi_nyilatkozat_3

Menü
Ár:
4.790 Ft
Menny.:db

Akvamarin és lapis lazuli karkötő

Ár:
4.790 Ft
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Akvamarin karkötő - 6 mm Akvamarin karkötő - 6 mm
4.190 Ft
Menny.:db
Elérhetőség: Szállítás alatt
Cikkszám: EG0144akll

Leírás és Paraméterek

A mélykék lapis lazuli és selymesen lágy akvamarin, azaz a vibráló, kőbe zárt energia és az örökké áramló víz hatalma testesül meg ebben a karkötőben.

Az akvamarin kő neve a latin aqua és a marius szavakból ered, amely tulajdonképpen a "tenger vize"-ként fordítható. A hajósok, tengerjárók már az ókorban is talizmánként hordták magukkal hosszú útjaik során. Úgy hitték, megvédi őket a vízbe fulladástól. 

A lapis lazulit az ókor óta a hatalom és királyok köveként ismerték, amely rézpettyes sötétkék színével bárkit elvarázsol. 

Két csomórejtő ezüst színű, strasszos dísz teszi még izgalmasabbá. 

Ezt a rugalmas damilra fűzött karkötő rendkívül kényelmes. A féldrágakőből a mintázatot hangsúlyozó, 6 mm átmérőjű gyöngyök készültek, amely igazán stílusos kiegészítővé teszik ezt a darabot.  

Ha esetleg nem megfelelő számodra a karkötő feltüntetett mérete, kérlek jelezd és megpróbálunk kisebbet vagy nagyobbat készíteni számodra. 

A karkötő elkészítéséhez ásványgyöngyöket használtunk, ezek mérete nem mindig pontosan egyezik a megadott átmérővel, hiszen természetes anyagról van szó, amely nem mindig ugyanúgy viselkedik csiszolás során. 

A karkötő teljes hossza kb. 18,5 cm
Szorosan mért csuklóméret 16-16,5 cm
A gyöngyök átmérője 6 mm
Alapanyag ezüst színű bizsufém ötvözet

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Hasonló termékek

Utolsó 1 db raktáron
Mélylila ametiszt és selymesen lágy akvamarin
4.790 Ft
Utolsó 1 db raktáron
Merülj el egy nyugodt, álmodozós hangulatban!
4.800 Ft
Utolsó 1 db raktáron
Rugalmas damilra fűzött  ásványgyöngyök
4.590 Ft